Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Соломії Крушельницької » Майстер-клас Брайана Френкліна

Меню

Майстер-клас Брайана Френкліна

Майстер-клас професора Брайана Френкліна (Швейцарія/Канада) у Львові

20 квітня 2017 року в Малому Залі ЛНМА ім. М. Лисенка відбулася лекція з демонстраціями на тему: “Віола-да-гамба і віолончель в порівнянні” та майстер-клас професора консерваторії міста Цюріх Брайана Френкліна (Швейцарія/Канада). У цьому творчому заході взяла участь завідувач відділу струнно-смичкових інструментів ЛССШМІ ім. С. Крушельницької Н.Я. Квик та учні її класу.
Доповідь професора Брайана Френкліна «Звучання віоли-да-гамба як інструменту соло, так і в різних ансамблевих складах», – була надзвичайно цікавою та пізнавальною, особливо у історичному аспекті.
На майстер-клас з професором до Львова приїхали виконавці на віолі-да-гамба зі всієї України. Кожен отримав можливість заграти перед професором та отримати слушні поради. Підчас майстер-класу професор Брайан Френклін демонстрував на віолі-да-гамба – інструменті XVII ст., котрий спеціально привіз до Львова, уривки з деяких творів.
З успіхом взяли участь у майстер-класі учениці-віолончелістки ЛССМШ-І ім. С.Крушельницької Катерина Дулько та Флавія Рашфал (клас викл. Н.Квик). Вони виконали частини з Сюїт для віолончелі соло Й. С. Баха. Маестро дуже вдумливо та глибоко провів заняття з ученицями школи. Після закінчення майстер-класу всі учасники отримали «Сертифікат».
Майстер-клас проводився англійською та німецькою мовами. Живе активне мистецьке спілкування учасників – надзвичайно потрібне і цікаве як для юних музикантів, так і для педагогів.
Проект організований в межах офіційної співпраці ЛНМА ім. М. Лисенка та українсько-швейцарської асоціації Haliciana Schola Cantorum.