Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Соломії Крушельницької » Концерт

Меню

Концерт

Концерт учнів класу скрипки викладача-методиста В.В. Шургот

         17 лютого 2018 року в Малій Залі школи ім. С. Крушельницької відбулася імпреза, котра викликала велике зацікавлення у поціновувачів музичного мистецтва. Юні скрипалі – лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, вихованці класу викладача-методиста В.В. Шургот, із натхненням концертували, демонструючи свою майстерність.
         У їхньому виконанні була яскраво представлена музика епохи бароко. Сонати, фантазії та концерти Й.С. Баха, Ґ.Ф. Генделя, Ґ.Ф. Телемана у інтерпретації юних талантів підкорили слухачів. Не менш цікавою була палітра романтичної музики, – від сонат Н. Паґаніні до скрипкового концерту А. Дворжака. А віртуозні скрипкові мініатюри, що прозвучали в концерті та репрезентували різноманіття стилів від XVIII по XX століття, – викликали захват у публіки.
         Учасники концерту продемонстрували не лише свої віртуозні можливості, але й свої неповторні виконавські принади. Самий юний учасник – Марко Щудло (2кл.) щирим, натхненним, старанним виконанням розчулив зал; Ліля Мазуркевич (4 кл.) підкорила слухачів завзяттям та технікою; Катерина Півнюк (5кл.) – вразила харизмою; Ельвіра Мороз (6кл.), котра лише з цього навчального року вчиться у класі Володимири Володимирівни, закохала співучістю, виразністю, полум’яністю виконання; Остап Щудло (6кл.), котрий вже мав нагоду демонструвати своє виконавське мистецтво на великих сценах, зокрема, представляв Україну в Будапешті в «Дюна» Концерт–Холі, схвилював присутніх яскравою майстерністю; Вікторія Петрівська (7кл.) справила неповторне враження виконанням «Фантазії» Ґ.Ф. Телемана для скрипки соло; Дарина Мацьків (10кл.) запам’яталася зрілою інтерпретацією Сонати Н.Паґаніні; випускник Арсен Дрозда спромігся осягнути дивовижний світ романтичних образів Концерту Дворжака.
         Шургот Володимира Володимирівна – викладач-методист із великим досвідом педагогічної роботи, виплекала цілу плеяду знаних в Україні та за її межами скрипалів: Назара Федюка, Ігора Муравьова, Христину Лавренів та багатьох інших. Сьогодні, на цьому концерті відбулась презентація учнів нової ґенерації, котрі мають щастя навчатися мистецтву гри на скрипці в цього прекрасного викладача-майстра своєї справи, а в майбутньому уславлять своїм мистецтвом рідну школу, рідне місто та країну.

Марко Щудло 2кл

Ліля Мазуркевич 4кл.

Дарина Мацьків 10кл.

Катерина Півнюк 5кл.

Ельвіра Мороз 6кл.

Остап Щудло 6кл.

Вікторія Петрівська 7кл.

Арсен Дрозда 11кл.

Шургот В.В. (викладач), Фоменко Ю.М. (концертмейстер), учасники концерту