Lviv specialized secondary music boarding school named after S.Krushelnytska » Department of concertmasters

Меню

Department of concertmasters

Від перших днів навчання дитини у школі фахівці закладають їй міцні підвалини майбутньої професійної майстерності, посвячуючи у таємниці виконавського ремесла. Специфіка навчання вимагає участі у цьому творчому процесі не лише викладача але і
концертмейстера.
Робота піаніста-концертмейстера у школі ім. С.Крушельницької надзвичайно відповідальна та творчо насичена. Протягом усієї історії школи до славетних перемог найкращих учнів у національних та міжнародних творчих змаганнях завжди гідно долучалися концертмейстери. Згадаймо піаністів-концертмейстерів школи другої половини ХХ ст.: Марію
Криштальську (40-50 рр., клас О. Я. Вайсфельда), Лідію Бєлоусову (50-70 рр., клас Г. О. Дяченка), Єву Роґозіньську-Борисевич (60-і рр., клас П. М. Макаренка), Адріану
Крук (клас Ю. К. Гольди), Тетяну Костюк-Воробкевич (60-і рр., клас Л. В. Оленича та О. О. Тюппи), Наталю Ріпко (60-і рр., клас Є. Е. Шпіцера), Аллу Брат (70-і рр., клас
О. Я. Вайсфельда), Лілію Онищенко (70-і рр., клас Н. Л. Вишнєвської), Юрія Мойсяка, Оксану Фіголь, Наталю Пелех, Сталіну Ківу, Ірину Брикайло, Олега Герегу (90-і рр.).
Нинішня ґенерація концертмейстерів школи, об’єднана у 1998 році в творчий відділ, з успіхом продовжує славні традиції попередників.

Фоменко Юрій Миколайович

Фоменко Юрій Миколайович

      Юрій Миколайович Фоменко – завідувач відділом концертмейстерів. Здобув музичну освіту у Львівському музичному училищі – у класі Є. І. Аґроскіної та ЛДК ім. М. Лисенка – у класі О. Ф. Качевої. Піаніст з більш ніж двадцятирічним стажем роботи у школі, спеціалізується тільки на концертмейстерській роботі. Співпрацював та співпрацює з О. Я. Вайсфельдом, І. М.Пилатюком, О. Й. Когут, Ю. А. Соколовським, О. О. Созанським, Т. М.Лазуркевичем, І. І. Шутком, В. В. Шургот, Г.Л. Менцінською.

     Як концертмейстер брав участь у численних національних конкурсах та фестивалях, разом з талановитими учнями-скрипалями гідно представляв країну на міжнародних конкурсах:”Balio Dvariono Konkursas” (Вільнюс, Литва),”Kocianová  houslová  soutěž” (Усті над Орліці, Чехія), Міжнародному конкурсі скрипалів імені професора Мирослава Лавриновича (Плоцьк, Польща), ”Talenty pro Evropu” (Дольни Кубінь,Словаччина), “Щелкунчик” (Москва, Росія).

 Як піаніст – ансамбліст, у різні роки з незмінним успіхом презентував віртуозне мистецтво найкращих випускників школи:Рудольфа Саламіна (ксилофон), Романа Савіна (валторна), Остапа Поповича (труба), Лідію Футорську та Ореста Смовжа (скрипка), Модеста Менцінського(віолончель) на концертах міжнародного фестивалю “Muzyki Odnalezionej” (Тарнув-Краків-Варшава, Польща).

     У 2001 році був нагороджений Срібною Медаллю фонду Гамбурзької музичної академії (Німеччина) за участь у творчих проектах професора Міхаеля Стріхаржа.

     У 2011 та 2015 рр. був відзначений Грамотами Міністра культури України “За вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей та високу професійну майстерність” .

Фесюк Оксана Теодозіївна

Фесюк Оксана Теодозіївна

Оксана Теодозіївна Фесюк закінчила ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у класі О. О. Пясецької, ЛДК ім. М. Лисенка – у класі доц. О. В. Шпот. Оксана Теодозіївна Фесюк – мисткиня з великим досвідом роботи, уславленою творчою біографією, працює концертмейстером у школі від 1980 року, відразу після закінчення Львівської державної консерваторії ім. М.Лисенка. О.Т. Фесюк – одна з найбільш яскравих та самобутніх піаністок відділу. Десятиліттями плідної концертмейстерської роботи накопичувався безцінний досвід: численні академічні концерти, творчі іспити, музичні фестивалі, національні та міжнародні конкурси; престижні зали, великі сцени та незмінний успіх. Піаністка співпрацювала з видатними митцями на відділі духових та ударних інструментів: у класі фагота з проф. В.М. Семениченком, у класі кларнету з проф. В.М. Носовим, у класі труби з проф. В.О. Швецем, проф. Р.М. Наконечним та викладачем І. А. Вар’янком. О.Т. Фесюк опрацювала надзвичайно складні та масштабні клавіри оркестрових партитур концертів для труби А.Арутюняна, А.Гедіке, А.Жоліве, І.Неруди; Сонати для труби П.Хіндеміта. Майстерне оволодіння та концертне виконання репертуару, котрий є не всім доступний, свідчить про надзвичайно високий рівень виконавської майстерності концертмейстерки. Учні, котрим поталанило мати такого майстра фортепіанного супроводу, посідають на конкурсах місця лауреатів. Висока виконавська майстерність піаністки була гідно оцінена низкою міжнародних дипломів, почесних грамот та подяк. Лише починаючи з 2010 року за успішну участь у міжнародних конкурсах виконавців на мідних духових інструментах ім. С.Ганича, до колекції нагород О.Т. Фесюк додалися нові Дипломи «Кращого концертмейстера».

Левицька Ірина Альфредівна

Левицька Ірина Альфредівна

Ірина Альфредівна Левицька закінчила ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у класі Н. В. Близнюк, ЛДК ім. М. Лисенка – у класі Я. М. Чорнака. Працює концертмейстером від 1983 р. на відділі духових інструментів – у класі валторни Володимира Антоніва; класі флейти Івана Левковича й Олени Павленко. Як виконавець, завдяки таланту та великій працездатності, щоденній самостійній творчій роботі, постійній підтримці високої професійної піаністичної форми, має незмінно високу репутацію. Як концертмейстерка, за своє довге, цікаве, насичене творче життя, з успіхом брала участь у великій кількості національних та міжнародних конкурсів, фестивалів та концертів. Виступала в найпрестижніших залах. У 2008 році гідно представляла школу на відбірковому турі конкурсу класичного Євробачення. Її виконавським мистецтвом насолоджувався Президент України та найвищі посадові особи держави. Отримані Левицькою І.А. численні дипломи, грамоти та подяки є свідченням великого внеску мисткині у загальноукраїнську скарбницю музичної культури.

Шаргородська Зінаїда Давидівна

Шаргородська Зінаїда Давидівна

Зінаїда Давидівна Шаргородська здобула професійну музичну освіту у школі ім. С. Крушельницької – у класі Л. В. Голембо та ЛДК ім. М. Лисенка – у класі проф. Л. Ю. Крих. Досвідчений концертмейстер з 40-річним стажем роботи у школі. З.Д. Шаргородська – піаністка – віртуоз, котра прекрасно орієнтується у різноманітних стилях і напрямках музичного мистецтва. Піаністка глибоко розуміє природу різних стилів і чудово передає її у своєму фортепіанному супроводі, з притаманним їй вишуканим смаком. З.Д. Шаргородська – ерудований музикант; вона в цілковитій гармонії з викладачем проводить лекції з учнями, робить слушні зауваження. На сцені концертмейстерка незмінно забезпечує яскравий супровід, що надихає учнів на повне розкриття образів виконуваних творів. З успіхом брала участь в численних конкурсах, фестивалях, концертах. В останнє десятиліття піаністка з великим натхненням зосередилася на роботі в відділах духових інструментів у класі кларнета з викл. Т.І., Ільчуком, у класі флейти з викладачами А.І. Лемех, Л.П. Соловій, П.С.Процівим; скрипки (викл. В.В. Шургот, Т.М. Луцик, Р.Л. Закопець); сольного співу (викл. Л.Ф. Божко). Концертмейстерська діяльність З.Д. Шаргородської спрямована на виховання нових мистецьких поколінь України, що робить честь цій скромній людині, але водночас надзвичайно яскравій творчій особистості.

Григорчук Ганна Олександрівна

Григорчук Ганна Олександрівна

Ганна Олександрівна Григорчук здобула музичну освіту у Київському музичному училищі ім. Р. Гліера – у класі А. І. Ребра та в Одеській державній консерваторії ім. А. В. Нежданової – у класі О. М. Гончарова. Від 1985 року працює концертмейстером у школі ім. С. Крушельницької, довший час – у класі скрипки М. В. Сори. Високопрофесійна піаністка, майстер фортепіанного супроводу. Разом вони виплекали не одну яскраву творчу особистість. Школа пишається скрипалем-віртуозом Василем Заціхою, що вийшов з класу М.В.Сори – Г.О.Григорчук. Концертмейстерка вирізняється сценічною стабільністю, відчуттям ідеального балансу між солістом та акомпанементом, інтелектуальним підходом до питань інтерпретації виконуваних творів. Така глибока, серйозна праця призводить до чудових результатів на сцені. У виконанні Г.О. Григорчук оркестрова партитура супроводу завжди звучить усіма барвами оркестру. Лише поодинокі митці спроможні досягти таких результатів на фортепіано. До таких митців належить Г.О. Григорчук. Протягом всього часу творчої роботи у школі концертмейстерка з успіхом брала участь у багатьох національних та міжнародних конкурсах, за її підтримки учні незмінно ставали лауреатами. За високу виконавську майстерність на конкурсах Г.О. Григорчук була нагороджена численними грамотами та спеціальними дипломами в категорії “Концертмейстер”. Лише від 2006 по 2014 роки колеція її нагород суттєво збільшилась.

Павленко Володимир Володимирович

Павленко Володимир Володимирович

Володимир Володимирович Павленко здобув музичну освіту у ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у класі викладачів Н. В. Близнюк та Л. Ю. Крих і ЛДК ім. М. Лисенка – у класі Л. Ю. Крих. Працює концертмейстером на відділі духових інструментів від 1984 р., після закінчення консерваторії. Як концертмейстер неодноразово брав участь з учнями на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Самобутній митець, талановитий піаніст. Фахівець приділяє велику увагу творчій роботі з виконавським репертуаром. Особливою, надзвичайно важливою ділянкою концертмейстерської праці піаніст вважає роботу над авторським текстом. Митець справедливо наголошує на ретельному виконанні всіх авторських вказівок та позначень, що є запорукою глибокого розкриття змісту виконуваних творів. На уроках піаніст творчо активний, разом з викладачем допомагає учням усвідомити концепцію творів, вирішити технічні моменти ансамблевої гри, тощо. Концертмейстерське мистецтво В.В. Павленка отримало високу схвальну оцінку провідних фахівців Міністерства Культури України. В.В. Паленко є справжнім музичним наставником юних обдарувань. Своїм творчим завданням піаніст-концертмейстер вважає прищеплення любові молодому поколінню до музичної та культурної спадщини країни, активного заохочення їх до примноження національних мистецьких здобутків.(На світлині: урок з ученицею-гобоїсткою Катериною Жалобою, лауреатом міжнародного конкурсу виконавців на дерев’яних духових інструментах ім. Д.Біди, клас викладача Закопця Л.М.)

Серемуля Тарас Васильович

Тарас Васильович Серемуля отримав музичну освіту у школі ім. С. Крушельницької та Львівській державній консерваторії ім. М. Лисенка в О. О. Процишин та К. М. Гелетович-Колесси. Працює в школі ім. С. Крушельницької концертмейстером від 1995 року на відділі струнно-смичкових інструментів – у класі віолончелі Г. Л. Менцінської та Н. Я. Квик. Митець з надзвичайно потужним творчим потенціалом, яскравий піаніст, талановитий музикант-професіонал. Як концертмейстер з учнями школи Д. Литвиненком, А. Мякушко, Ф. Рашфал брав участь у національних та міжнародних конкурсах та фестивалях: Всеукраїнському конкурсі альтистів та віолончелістів (Львів, 2001 рік), II Міжнародному конкурсі ім. Яніни Гарщі (Стальова Воля, Польща, 2006 рік), Міжнародному юнацькому конкурсі виконавського мистецтва “Акорди Хортиці” (Запоріжжя, 2012 р.), Міжнародному конкурсі “Talenty pro Evropu” (Дольни Кубінь, Словаччина, 2008 р.), де був відзначений дипломами Кращого концертмейстера. Тривалий час музикант вдало поєднує концертмейстерську роботу з не менш цікавою працею, безпосередньо пов’язаною з музикою. Він походить із відомої родини майстрів струнно-смичкових інструментів. Успадкувавши від батька це ремесло, Т. В. Серемуля, вже як майстер струнно-смичкових інструментів, з успіхом брав участь у Республіканському конкурсі майстрів струнних інструментів (Київ, 1988 р.) та на IX міжнародному конкурсі ім. П. Чайковського в номінації скрипкових майстрів (Москва, 1990 р.)

.(На світлині: виступ з Анною Флуд на IV-му міжнародному конкурсі ім. Яніни Ґарщі, Стальова Воля, Польща, 2010 рік. Учениця виборола звання лауреата.)

Лущик Марія Григорівна

Марія Григорівна Лущик здобула музичну освіту у ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у класі викладача Н. П. Рикової та Львівському вищому музичному інституті ім. М. Лисенка – у класі проф. М. П. Тарнавецької. Від 1995 р. працює концертмейстером на відділі скрипки.Високопрофесійний фахівець з великим досвідом концертмейстерської роботи. Як концертмейстер брала участь у численних конкурсах та фестивалях: з ученицею Н. Колядою (викл. Ю.К.Гольда) – у юнацькому конкурсі ім. Дж. Енеску (Румунія), з ученицею М. Герегою (викл. М.О.Герега-Футорська) – у Міжнародному конкурсі “Talenty pro Evropu” (Дольни Кубінь, Словаччина) та Гран Прі на “Kocianová houslová soutěž” (Усті над Орліці, Чехія, 2012р.), з учнем Богданом Лутцом (викл. М.О.Герега- Футорська) – у 9-ти міжнародних конкурсах, зокрема, у Брюсселі, Усті над Орліці, Дольному Кубіні, Кракові, Львові, де отримала дипломи Кращого концертмейстера. На сьогоднішній день мисткиня є однією з найбільш заангажованих концертмейстерів школи, її творчі плани насичені виступами на конкурсах, фестивалях та концертах.

Литвиненко Оксана Вікторівна

Оксана Вікторівна Литвиненко музичну освіту отримала у ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у класі Т. Г. Александрової та ЛДК ім. М. Лисенка – у викладачів З. В. Левицької – Стернюк та О. Ф. Качевої. Концертмейстерську працю у школі розпочала у 1992 р. ще студенткою. Великий виконавський досвід здобула, працюючи на відділах скрипки, струнно-смичкових, духових та ударних інструментів. У 2003 р. як концертмейстер брала участь з учнями школи Т. Демчишиним та М. Сторожинським (клас викл. К. К. Геннела) у Міжнародному конкурсі виконавців на духових інструментах ім. Д. Біди. З ученицею Г. Білою (клас викл. М. С. Гуневич) – у конкурсах “Синій птах” м. Симферополь, 2003р., “Срібний дзвін” м. Ужгород, 2003 р., “В гостях у Айвазовського” м. Феодосія, 2003 р., Михайла Стріхаржа м. Львів, 2004 р., ім. Г. Ф. Телемана (Познань, Польща, 2005 р.), ім. Я. Коціана (Усті над Орліці, Чехія, 2005 р.); з ученицею В. Литвиненко (клас викл. М. С. Гуневич) – у міжнародних творчих змаганнях “Kocianova houslová soutěž” (Усті над Орліці, Чехія, 2008, 2012рр.), “Talenty pro Evropu” (Дольни Кубінь, Словаччина, 2008р.), ім. Яніни Гарщі (Стальова Воля, Польща, 2010р.), ім. Г. Ф. Телемана (Познань, Польща, 2011р.). Концертмейстерську майстерність О. В. Литвиненко відзначено численними дипломами кращого концермейстера.

Мисткиня постійно виявляє зацікавленість до нового в музиці, слухає виступи колег на концертах. Піаністка прагне постійного вдосконалення своєї майстерності і ніколи не зупиняється на досягнутому.

Соколюк Наталія Ярославівна

Соколюк Наталія Ярославівна

Наталія Ярославівна Соколюк музичну освіту здобула у ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у класі Т. П. Воробкевич та ЛВМІ ім. М. Лисенка – у класі Т. М. Старух. Працює концертмейстером у школі від 1995 р.. Н.Я. Соколюк – талановита піаністка з яскравою творчою харизмою. Концертмейстерську працю вважає своїм справжнім творчим покликанням. Безцінний досвід практичної концертмейстерської роботи мисткиня набувала протягом двадцяти років, працюючи на відділах: скрипки, струнно-смичкових інструментів, духових інструментів та народних інструментів, опрацьовуючи великий та складний виконавський репертуар. Н.Я. Соколюк надзвичайно відповідально, з великою любов’ю ставиться до обраної професії. Творчий шлях мисткині сповнений радощів звитяг. Як концертмейстер брала участь з учнем В. Вальтеровим (викл. М.І.Богун) у Міжнародному юнацькому конкурсі виконавців на дерев’яних духових інструментах ім. Д. Біди; з ученицею- скрипалькою Д. Михалевич (викл. О.В. Бояновська) – у конкурсі “Нові імена зірок України”; з учнями Д. Михалевич та М. Савєльєвою (викл. Л.І. Комар) – у Міжнародному дитячо-юнацькому конкурсі “Срібний Дзвін” у м. Ужгород; з ученицями- віолончелістками О. Литвиненко, Р. Пахолків та М. Вербінською (викл. Л.І. Комар) – у Всеукраїнському юнацькому конкурсі альтистів та віолончелістів; з ученицею М. Савєльєвою – у Міжнародному юнацькому конкурсі ім. Яніни Гарщі (Стальова Воля, Польща); з учнями М. Савєльєвою та В. Кувайсковим (викл. Л.І. Комар) – у Міжнародному конкурсі виконавців на струнних інструментах ім. Ауґуста Домбровського (Рига, Латвія). Високу виконавську майстерність Н. Я. Соколюк відзначено багатьма дипломами Кращого концертмейстера. На сьогоднішній день мисткиня сповнена натхнення до подальших творчих здобутків.

Лимарєв Максим Анатолійович

Лимарєв Максим Анатолійович

Максим Анатолійович Лимарєв музичну освіту здобув у ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у класі Т. Г. Александрової та ЛНМА ім. М. Лисенка – у класі І. Г. Пижик. Від 2005 р. працює у школі концертмейстером на відділах: скрипки – у викладачів В. В. Шургот, Т. М. Луцик, О. І. Андрейко; струнно-смичкових інструментів – у викладачів Л. В. Оленича – клас альта, Л. І. Комар – клас віолончелі; духових та ударних інструментів у Л. М. Закопця – клас гобою, Т. І. Ільчука – клас кларнету. М.А. Лимарєв є провідним концертмейстером. За час роботи опрацював великий за обсягом та складний до виконання репертуар, вагому частину котрого становлять масштабні скрипкові концерти П.Чайковського, Я.Сібеліуса, Й.Брамса, Концертна фантазія “Tzigane” М.Равеля; концертні твори для кларнета Ф.Крамаржа, Е.Боцца, К.М.Вебера, тощо. Швидке оволодіння та яскраве концертне виконання цього репертуару на конкурсах, фестивалях та концертах, свідчить про високий рівень виконавської майстерності концертмейстера. Учні, що беруть участь у національних та міжнародних конкурсах, відчуваючи таку потужну мистецьку підтримку на сцені, грають вільно, натхненно і незмінно стають лауреатами. Вперше майстерність піаніста була високо оцінена на V-му міжнародному конкурсі молодих виконавців на дерев’яних духових інструментах ім. Д.Біди. М.А. Лимарєв отримав Диплом «За професійну концертмейстерську гру». Незмінний успіх та дипломи «Кращого концертмейстера» стали здобутками піаніста на багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах. Молодий концертмейстер живе насиченим мистецьким життям школи. Він активно задіяний у численних концертних проектах творчих відділів цього славетного музичного закладу.

Федина Людмила Миколаївна

Людмила Миколаївна Федина закінчила Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької – у викл. Х. О. Юрчакевич та ЛВМІ ім. М. Лисенка – у класі проф. М. О. Кушніра. Від 2005 року працює у школі на посаді концертмейстера у класі симфонічного диригування – у викл. Т. С. Лисенко; на відділах духових та ударних інструментів – у викл. І. М. Карпина; вокалу – у проф. І. Ф. Кушплера, О. Я. Сидора, Г. В. Носової. Взяла участь у І та ІІ Міжнародному конкурсі «Перлини мистецтва» (Львів, 2014 – 15 рр.), де отримала Диплом «Кращого концертмейстера». Виконавська манера мисткині випромінює натхнення та щирість почуттів. Її гра в стані захопити слухача. Робота у класі симфонічного диригування має свою особливу специфіку, суть котрої полягає в тому, що фортепіано уособлює оркестр, а піаніст виконуючи, зазвичай, складні клавіри симфонічних партитур, наслідує звучання солюючого оркестру. За роки творчої роботи у класі симфонічного диригування концертмейстерка опрацювала великий репертуар, основу котрого складають фортепіанні клавіри симфоній В.А.Моцарта, Л.Бетовена, увертюри Ж.Бізе, Ф.Зуппе, уривки з сюїти “Пер Гюнт” Е.Гріга, балету “Лускунчик” П.Чайковського, тощо. Майстерно наслідуючи тембральне різноманіття оркестрових партитур, концертмейстерка спромоглася передати на фортепіано глибинний сенс симфонічної музики. Робота в класі вокалу висуває перед концертмейстеркою цілковито інші завдання, з котрими піаністка майстерно справляється.

Мигалевич Соломія Іванівна

Соломія Іванівна Мигалевич музичну освіту здобула у ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у класі О. Й. Яріш та ЛВМІ ім. М. Лисенка – у класі Л. Ю. Крих. Від 2001 р. працює концертмейстером на відділах скрипки, духових інструментів – у класі фагота і кларнета та народних інструментів – у класі бандури. Як концертмейстер брала участь у багатьох національних та міжнародних конкурсах: IV та V Міжнародному конкурсі молодих виконавців ім. Д. Біди, ІІІ Міжнародному конкурсі “Сурми Буковини”. На цих творчих змаганнях була нагороджена дипломом “За професійну виконавську майстерність.”. Соломія Іванівна Мигалевич є молодим перспективним фахівцем, що знаходиться у процесі постійного творчого зростання. Піаністка поставила собі за мету осягнути глибинні процеси фортепіанного супроводу, накопичити досвід практичної концертмейстерської роботи, майстерно оволодіти виконавським репертуаром. З ентузіазмом ініціювала свої виступи в концертах циклу “У світі музичних інструментів” та в музичному фестивалі – творчій зустрічі української та польської молоді, що відбувся у концертній залі Львівської Філармонії. (На світлині: виступ на міжнародному конкурсі з учнем школи, одним з найкращих фаготистів України нової ґенерації – Володимиром Вацком).

Попко Зеновія Несторівна

Попко Зеновія Несторівна

Зеновія Несторівна Попко музичну освіту здобула у Дрогобицькому музичному училищі у класі М. Й. Бринич та ЛНМА ім. М. Лисенка у класі І. Д. Немири. Зеновія Несторівна Попко – людина, котра закохана у фортепіано, мисткиня не уявляє свого життя без цього інструменту. Практикуюча піаністка від 2003 року працює концертмейстером на відділах: скрипки, струнно-смичкових, духових та народних інструментів – у класах: скрипки – В. В. Шургот, кларнету -К. К. Геннела, бандури – Т. М. Лазуркевича, О. О. Созанського, віолончелі – К.І. Шупарського. На якому б відділі, в класі якого б викладача не працювала піаністка, скрізь їй вдається створити творчу атмосферу. Активна позиція концертмейстерки у роботі з хором учнів середніх та старших класів позитивно позначилася на якісному рівні хору, розпочався період його відродження. Творче спілкування з відомими викладачами школи К.К. Генелом та Заслуженим артистом України Т.М. Лазуркевичем в класах духових інструментів та бандури надихнули З.Н. Попко до нових колористичних пошуків у фортепіанному супроводі. Опрацьовані піаністкою твори “Solo sur la Tyrolienne” Леона Шіка, “El invierno en Buenos Aires” Астора П’яццолли ; Варіації на тему української народної пісні “Ой, за гаєм, гаєм” Людмили Матвійчук дістали цікаву сценічну інтерпретацію. З.Н. Попко завзято пропагує в Україні та за її межами фортепіанну творчість українських композиторів, котрі є менш відомими широкому загалу. Її очікуваний виступ у серпні 2012 року на міжнародному фестивалі-конкурсі поезії та музики ім. Марії Конопницької в Пшедбуже познайомив польських слухачів з творчістю В.Барвінського та Н.Нижанківського. Творчий портрет мисткині був би не повний, якби не згадати її музично-епістолярної творчості. У результаті співпраці з київським видавництвом ЕСУ (Енциклопедія сучасної України) з’явилися статті З.Н. Попко про відомих українських піаністів минулого і сучасності.: Наталю Кмицікевич-Цибрівську, Тетяну Лаголу, Юрія Лисиченка, Тадеуша Маєрського, Нестора Нижанківського. На прохання видавництва “Літопис” були написані статті про піаністів – Марека Людвіка, Карла Нарциса Мікулі, Олесю Озаркевич, що увійшли до IV тому Енциклопедії Львова.

Орленко Ірина Леонідівна

Орленко Ірина Леонідівна

Ірина Леонідівна Орленко музичну освіту здобула у ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у класі Н. Ю. Головко та ЛВМІ ім. М. Лисенка – у класі С. А. Дайча. Працює на концертмейстерській посаді у школі від 2004 р. – спочатку у класі скрипки Лариси Олексів. Від 2008 р. – праця на відділі духових та ударних інструментів – у викладачів Л. О. Меленця та В. Ю. Гойсака. Виступала на всеукраїнських та міжнародних конкурсах ім. Д. Біди та ім. С. Ганича, де отримала дипломи “За професійну виконавську майстерність”. Ірина Леонідівна Орленко – енергійна, сповнена творчих ідей мисткиня. Концертмейстерка опрацювала складний тромбоновий репертуар у всьому різноманітті його стилів та жанрів, а саме: віртуозні концерти відомих тромбоністів і композиторів Владислава Блажевича та Бориса Кожевнікова, взірці класичного концерту Ґеорґа Ваґензеля, концертні п’єси Бориса Лятошинського, з котрими виступала на конкурсних сценах. Мисткиня знаходиться у розквіті творчих сил і завзято реалізує себе в професії.

Вощак Оксана Ярославівна

Вощак Оксана Ярославівна

Оксана Ярославівна Вощак музичну освіту отримала у Львівському музичному училищі – у класі Л. В. Єфименко та ЛДК ім. М. Лисенка – у класі проф. М. Ю. Угляр. Перший досвід концертмейстерської роботи у школі ім. С. Крушельницької набула ще у студентські роки. Працювала на відділі духових та ударних інструментів – у викладачів К. К. Геннела та С. І. Зборовського, на відділі скрипки – у викладачів Л. О. Олексів, В. Т. Коцюруби, О. В. Цап. Як концертмейстер, брала участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах: з ученицями школи Ніною Пріваловою та Ольгою Луценко – у Міжнародному конкурсі ім. Я. Коціана (Усті над Орліці, Чехія, 1995-96 рр.); з учнями Оленою Станкевич, Святославом Петровим та Ольгою Семчишин (клас викл. О. В. Цап) – у Міжнародному конкурсі “Talenty pro Evropu” (Дольни Кубінь, Словаччина, 2009 р.); на Міжнародному конкурсі юних скрипалів “Dino Ciani” (Мілан, Італія, 2008 р.), з учнями Андрієм Ісаковим, Дмитром Ісаковим та Вячеславом Петровим (клас викл. О. В. Цап), які, кожен у своїй групі, вибороли перші місця. Нині піаністка плідно працює, з великою любов’ю опікуючи юні таланти славетної школи ім. С.Крушельницької.

Шпарик Олена Ярославівна

Шпарик Олена Ярославівна

Олена Ярославівна Шпарик – випускниця школи ім. С. Крушельницької – клас викл. Н. В. Близнюк та ЛДК ім. М. Лисенка – клас Л. Ю. Крих. Від 1987 р. розпочала концертмейстерську працю на відділі скрипки – у проф. О. Я. Вайсфельда, викладачів – З. І. Сороківського та Т. М. Луцик; на відділі струнно – смичкових інструментів – у викл. Г. Л. Менцінської – віолончель; на відділі духових інструментів – у викладача А. І. Левковича – флейта; у хоровому класі – у викл. О. Л. Гоби; на відділі народних інструментів у класі бандури – у викладачів І. Б. Мельник та О. Б. Ніколишин. Концертмейстерське мистецтво О. Я. Шпарик було відзначено дипломами Кращого концертмейстера на багатьох конкурсах. Патріарх бандурного виконавського мистецтва проф. Герасименко В.Я. поетично порівняв бандуру з найніжнішою квіткою. Фортепіано в гармонійному дуеті з бандурою набуває колористичного забарвлення її обертонової тіні. Вдалі пошуки концертмейстеркою цього сонористично-тембрального відчуття на фортепіано отримали схвальні відгуки завідувача кафедри народних інструментів Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, професора, Народної артистки України Посікіри Л.К.. За час творчої співпраці у класі бандури, концертмейстерка накопичила близько 100 творів музики для бандури. Вагома частина її творчого доробку – це концертні твори українських авторів. Опрацьовані піаністкою твори: Американський Концерт Ю.Олійника, Концертні варіації О.Герасименко, “Байда” К.М’яскова та багато інших отримали визнання спеціалістів. У січні 2010 року Шпарик О.Я. як концертмейстерка з учнями школи з успіхом брала участь у міжнародному фестивалі-конкурсі ім. Яна Кіпури у м. Тарнув (Польща). Виконавське мистецтво Шпарик О.Я. було відзначено міжнародним журі Дипломом «Кращого концертмейстера».

Пронюк Оксана Олександрівна

 Пронюк Оксана Олександрівна

Оксана Олександрівна Пронюк – випускниця школи ім. С. Крушельницької – викл. Т. П. Воробкевич і ЛДК ім. М. Лисенка – клас проф. М. Т. Крушельницької та Н. В. Пастеляк. Від 2005 року працює концертмейстером на відділах: духових та ударних інструментів у викл. К. К. Геннела; струнно-смичкових інструментів в класі контрабасу у викл. Ю. Л. Сковронського; скрипки – у викл. Р. І. Григорчука; народних інструментів в класі бандури – у викладачів Т. М. Лазуркевича та О. О. Созанського; з хором середніх класів – у викл. О. І. Пак. О. О. Пронюк неодноразово нагороджувалась дипломами та грамотами на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. За час роботи піаністка отримала великий концертний досвід та накопичила різноманітний виконавський репертуар, вагому частину котрого становлять хорові твори, а також композиції для різних музичних інструментів: це концерти та концертні п’єси А.Дворжака, К.М. Вебера, Ж.Бізе, Д.Чімароза, Л.Бетховена. Серед творів, котрі опрацювала концертмейстерка, велику частку складають композиції українських авторів: А.Кос-Анатольського, Ю.Олійника, О.Герасименко, М. Скорика, М. Колесси. Як концертмейстерка з успіхом брала участь у багатьох концертах організованих школою. Запам’яталися виступи піаністки на фестивалі «Духовна Україна», котрий відбувся у Львові 21 жовтня 2012 року та в ювілейному концерті присвяченому С.Крушельницькій, котрий відбувся у концертній залі львівської філармонії. Оксана Олександрівна Пронюк акумулювала в своєму виконавстві найкращі риси галицької фортеп’янної школи і є достойною спакоємицею її традицій.

Хромець Галина Василівна

Хромець Галина Василівна

Галина Василівна Хромець – випускниця школи – клас викл. Г. І. Вахновської. У 1987 р. закінчила ЛДК ім. М. Лисенка – у класі О. А. Попіль. Від 1990 року працює концертмейстером на відділах: духових та ударних інструментів у викладачів К. К. Геннела, В. С. Антоніва та С. О. Зборовського, народних інструментів – у викл. І.Б.Мельник, скрипки – у викладачів М. Б. Ліщук та Т. М. Луцик. Протягом останніх 10-ти років взяла участь у 15-ти міжнародних конкурсах. Багаторазово отримувала дипломи «Кращого концертмейстера». Галина Василівна вважає, що концертмейстер – це покликання педагога, і праця його за своїм призначенням така ж сама, як праця педагога. За роки праці у школі Г.В. Хромець виховала не одне покоління талановитих музикантів. На сцені мисткиня має властивість чути найдрібніші деталі партії соліста, порівнюючи звучність фортепіано з можливостями соло інструменту і художнім задумом соліста. Вона завжди пам’ятає, що від майстерності та натхнення концертмейстера залежить творчий стан соліста. Тому учневі грати з таким концертмейстером дуже комфортно. Підтвердженням цього є численні успішні виступи піаністки разом з учнями на концертах, фестивалях, конкурсах у найпрестижніших залах Львова. Свідченням майстерності мисткині є подяки, грамоти і Дипломи «Кращого концертмейстера».

Лозинська Ірина Степанівна

Лозинська Ірина Степанівна

Є піаністи, чия мистецька інтуїція усвідомлена, художньо виправдана, та нерозривно пов’язана з поняттям «вірності творові». До таких виконавців належить Ірина Степанівна Лозинська. Мисткиня отримала професійну музичну освіту у школі ім. С. Крушельницької – клас викл. О. В. Шпот та Н. Ю. Головко і ЛДК ім. М. Лисенка – у класі О. А. Попіль та З. В. Стернюк. Від 1988 р. працює концертмейстером у школі ім. С. Крушельницької на відділах: струнно-смичкових інструментів – у викл. В. Д. Горобчук – арфа, – у викладачів А. М. Ботової та Г. Л. Менцінської – віолончель, – у викл. І. І. Іванюка – альт; скрипки – у викладачів О. І. Дулиби, Б. В. Назара, проф. Г. І. Павлія; у класі ударних інструментів В. В. Веретельника. Майстерність фортепіанного супроводу І.С. Лозинської була гідно оцінена Дипломами «Кращого концертмейстера» на багатьох творчих змаганнях: на конкурсі арфистів спеціалізованих музичних шкіл (Санкт- Петербург 1990), на міжнародному конкурсі скрипалів “Kocianová houslová soutěž” (Усті над Орліці, Чехія 1998), на міжнародному конкурсі скрипалів М.Стріхаржа (Львів 2002), міжнародних конкурсах «Синій птах» (Симферополь 2006) та «Західний реґіон» (Рівне 2007). Піаністка завжди бере активну участь у концертній діяльності школи. З великим успіхом вона виступила на звітних концертах відділу струнно- смичкових інструментів (2009-2014), конкурсах – фестивалях ім.С.Крушельницької (2009-2014). І.С. Лозинська вирізняється особливим ставленням до учнів, з котрими працює. Вже стало доброю традицією, що всі її учні-випускники успішно складають іспити до вищих музичних навчальних закладів.

Андрієвська Олександра Вікторівна

Андрієвська Олександра Вікторівна

Олександра Вікторівна Андрієвська навчалася у ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у викл. Н.О. Ріпко та у ЛВМІ ім. М.Лисенка – у викл. П.Т. Юрженка. У школі на посаді концертмейстера працює від 1998 року на відділах: скрипки – у викл. Т. М. Луцик; духових та ударних інструментів – у викладачів В. Л. Лана, В. В. Веретельника – клас ударних іструментів, – у викл. Т. І. Ільчука – клас кларнета; відділі народних інструментів – у викл. Л. К. Посікіри – клас бандури; з хором молодших класів – у викл. О. Я. Пак. Неодноразово брала участь у Міжнародному конкурсі виконавців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини» (Чернівці, 2006, 2008, 2010 рр.) та І Всеукраїнському фестивалі- конкурсі молодих виконавців «ARTIS SONORES», присвяченому 125-й річниці від дня народження В. Барвінського (Дрогобич, 2013 р.). О. В. Андрієвська отримала Диплом «Кращого концертмейстера». Концертмейстерка опрацювала багато творів хорової музики та фортепіанного супроводу ударних інструментів. Піаністка майстерно оволоділа концертами Й. С. Баха (a-moll, Е-dur), Ф. Мендельсона, А. Вівальді ( a-moll, G-dur), Д. Кабалевського, «Рондо» Й. Гайдна, увертюрою до опери «Севільський цирульник» та «Скерцо» В. А. Моцарта, увертюрою до оперетти «Летюча миша» Й. Штрауса, увертюрою до опери «Кармен» Дж. Бізе, «Циганськими наспівами» П. Сарасате, Концертіно для марімби з оркестром П. Крестона, концертіно для ксилофона Г. Рзаєва а також цілою низкою концертних п’єс (Й. С. Бах «Жарт», Дж. Россіні «Неаполітанська тарантела», М. де Фалья «Іспанський танець», М. Римський-Корсаков «Політ джмеля», Д. Палієв «Концертні етюди для малого барабану у супроводі фортепіано»), тощо. О.В. Андрієвська брала участь в звітних концертах школи, котрі проходили у концертних залах львівської філармонії та музичної академії; тематичних концертах, що відбулися у артистичній залі меморіального дому-музею С.Крушельницької у Львові, фестивалі старовинної музики, що відбувся у Органному залі. Учні, котрих опікує Олександра Вікторівна Андрієвська, успішно вступають до вищих музичних навчальних закладів.

Скочиляс Оксана Андріївна

Скочиляс Оксана Андріївна

  Оксана Андріївна Скочиляс – випускниця школи – клас викл. М. А. Булки – та ЛДК ім. М. Лисенка – у класі М. В. Сидор. Від 1983 року працює на посаді концертмейстера у класі скрипки – у викладачів Ю.К. Гольди, О. І. Андрейко, О. І. Корінець, О. М. Гаргай, О. Л. Менцінської; у класі віолончелі – у викл. Н. Я. Квик; у класі кларнета – у викл. Т. І. Ільчука, у класі ударних інструментів – у викл. С. І. Зборовського; з хором молодших класів – у викл. І. А. Кушніра. Брала участь в конкурсі скрипалів М. Стріхаржа (Львів, 1998 – 2005 рр.), та І Міжнародному музичному конкурсі «Синій птах» (Євпаторія, 2000 р.), де отримала Диплом «Кращого концертмейстера». О.А. Скочиляс – концертмейстерка з 30-річним стажем роботи. Протягом останніх років піаністка опрацювала близько 50 клавірів оркестрових партитур, а також оригінальних фортепіанних супроводів скрипкового репертуару. Вагому частину творчого доробку О.А. Скочиляс складають твори українських авторів М.Скорика, А. Кос- Анатольського, С. Людкевича, Б. Лятошинського, І. Левицького, Л. Ревуцького, В. Косенка. Гідне місце займають у репертуарі концертмейстерки твори композиторів світової слави, а саме, концерти М.Бруха, Ф.Мендельсона, К.Сен- Санса, А.В’єтана, концертні п’єси Г.Венявського – Polonaise Brillante, Op 4. No.1, Polonaise brilliante, Op. 21 No.2 in A major, Scherzo-tarantelle, Op. 16, Рондо В.А.Моцарта (в опрацюванні Ф.Крейслера) тощо. О.А. Скочиляс постійно приділяє достатню увагу самостійній підготовчій роботі до уроків. Підтримує виконавську форму, що дозволяє їй на сцені демонструвати стабільність, високий професійний рівень фортепіанного супроводу, котрий забезпечує підтримку учня під час концертних виступів.

Комонько Надія Йосипівна

Комонько Надія Йосипівна

Надія Йосипівна Комонько закінчила Дрогобицьке музичне училище – у викл. Х. Л. Сковронської та ЛДК ім. М. Лисенка – у викл. О. В. Левицької. Від 1999 року працює концертмейстером у школі ім. С. Крушельницької на відділі струнно-смичкових інструментів – у викл. Д. М. Комонька – клас альта. Брала участь у Міжнародному конкурсі “Таланти Європи” (Дольни Кубінь, Словаччина, 2007 – 2009 рр.) та на Всеукраїнському конкурсі альтистів та віолончелістів (Львів, 2008 р.), де отримала Диплом «За високу професійну майстерність». За час роботи піаністка опрацювала близько 100 творів альтового репертуару, майстерно оволоділа концертами Й.Х. Баха (концерт до-мінор), Ґ. Ф.Генделя (концерт сі-мінор), Ґ.Фріда, У. Уолтона, П.Хіндеміта, Б.Бартока, тощо  

Бурлаченко Наталія Юліанівна

Бурлаченко Наталія Юліанівна

Наталія Юліанівна Бурлаченко працює у Львівській середній спеціалізованій музичній школі – інтернаті ім. С.Крушельницької на посадах концертмейстера та викладача класу загального фортепіано від 1983 року, після закінчення Львівської державної консерваторії ім.М.Лисенка. Має більш ніж 30-річний стаж роботи. Співрацює з провідними викладачами на відділах: духових та ударних інструментів у класі валторни (викл. Кисилевич С.І.), тромбону (викл. Меленець Л.О.), труби (викл. Цяпало Т.І.); скрипки (викл. Шургот В.В., Цісарик О.В., Луцик Т. М.); струнно – смичкових інструментів у класі арфи (викл. Колупаєва А.В.); вокалу (викл. Калюжна О.Д.). Діючий репертуар піаністки складають близько 50 клавірів оркестрових партитур, а також оригінальних фортепіанних супроводів для різних інструментів. У класі духових інструментів концертмейстерка опрацювала чотири концерти В.А.Моцарта, три концерти К.Матіса, Сонату Б.Марчелло, Серенаду С.Рахманінова та низку інших творів. У класі арфи – Концертіно А.Балтіна та Концерт Й.Бланка. Вагому частину творчого доробку Бурлаченко Н. Ю. складають твори українських авторів М.Скорика, А. Кос- Анатольського, С. Людкевича, Б. Лятошинського – опрацьованих в класі вокалу. На сцені піаністка випромінює темперамент, стимулює учнів – солістів, допомагає їм яскраво розкрити образи виконуваних творів. Бере активну участь у концертному житті школи. Як концертмейстерка виступає на фестивалях, звітних концертах, творчих змаганнях. За довгий час плідної роботи мисткиня виховала не одне покоління талановитих виконавців.

Конюх Марта Адріанівна

Конюх Марта Адріанівна

Марта Адріанівна Конюх музичну освіту здобула у ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у класі А. Є.Чорнак та ЛДК ім. М. Лисенка – у класі Я. М. Чорнака. У 2006 р. отримала ступінь маґістра (керівник Л. М. Ніколаєва). Від 2002 року працює концертмейстером у школі на відділі скрипки – у викл. М. О. Футорської та відділі духових та ударних інструментів в класі флейти – у викл. О. Павленко. За творчої підтримки М. А. Конюх учні О. Колесса та М. Чмир вибороли звання лауреатів на фестивалі- конкурсі “Золота троянда” пам’яті Ісидора Вимера (Львів, 2010 р.); на конкурсі “Мистецтво ХХІ ст.” (Київ-Ворзель, 2010 р.) здобула перемогу учениця Ю. Остапчук; на ІХ Всеукраїнському конкурсі “Класичний меридіан” (Київ) отримав І премію учень О. Колесса. Великий успіх супроводжував виступ Конюх М.А. з ансамблем скрипалів школи ім. С.Крушельницької на Фестивалі-конкурсі “Златна Перла” у Болгарії. Свою діяльність на цій посаді Марта Адріанівна не обмежує лише роллю акомпаніатора. Вона вважає своїм обов’язком разом з викладачем допомогти учневі увійти в прекрасний світ музики, відкрити йому нові грані, розвинути виконавську виразність, навички гри та естетичний смак. На сцені концертмейстерці притаманна висока концентрація уваги, відмінна пам’ять і готовність до будь-яких форс-мажорних обставин. Учні надзвичайно комфортно почувають себе при такому майстерному фортепіанному супроводі. Марта Адріанівна Конюх є автором низки публікацій. Заслуговують на увагу її друковані статті “Співпраця Соломії Крушельницької з піаністом Богданом Дрималиком” – С. Крушельницька. Шляхами триумфів. Статті та матеріали. Тернопіль: Джура, 2008 р.. “Концертмейстерське мистецтво як об’єкт музикознавчих досліджень” – Музична освіта ХХІ століття: тенденції, проблеми та інновації – Львів, “Сполом” – 2011 р..

Онишко Ірина Іванівна

Онишко Ірина Іванівна

Ірина Іванівна Онишко – випускниця школи – клас викл. Н. В. Багдасарян і ЛНМА ім. М. Лисенка – клас викл. Й. Ф. Єрміня. Від 2001 року працює у школі ім. С. Крушельницької концертмейстером на відділах: скрипки – у викладачів Т. М. Луцик та О. В. Бояновської; струнно-смичкових інструментів – у класі контрабасу Т. І. Яцишина, у класі альта – у викладачів Л. В. Оленича, Д. М. Комонька, І. І. Іванюка; духових та ударних інструментів у класі флейти – у викл. Л. П. Соловій, у класі гобою – у викл. О. К. Сербінського, у класі кларнета – у викл. В. Я. Борецького; у класі ритміки – у викл. Я. М. Марушкевич. Брала участь у Міжнародному конкурсі «Таланти Європи» (Дольни Кубінь, Словаччина, 1998-99, 2000, 2004 рр.), Міжнародному конкурсі юних скрипалів (Порто Сан-Джорджо, Італія, 2000 р.), V відкритому міжнародному конкурсі юних виконавців (Івано- Франківськ, 2016 р.). Отримала Дипломи «За високу професійну майстерність». За час роботи І.І. Онишко накопичила великий та різноманітний репертуар, гідне місце у котрому займають твори композиторів світової слави Й.С.Баха, Ґ.Ф.Генделя, В.А.Моцарта, Н.Паґаніні, Г.Венявського, тощо. На сцені піаністка повсякчас демонструє виконавську стабільність, впевненість, що є надзвичайно важливим фактором для творчої підтримки учнів на академічних концертах, іспитах,фестивалях та конкурсах. Учні, котрими опікується концертмейстерка з успіхом поступають у вищі музичні навчальні заклади України та Європи. Марія Карпінець (гобой) поступила в музичну академію столиці Норвегії – Осло Norges musikkhøgskole. Діана Михалевич (скрипка) в Паризьку консерваторію Conservatoire national supérieur de musique et de danse de Paris.

Хоруженко Олена Єжівна

Хоруженко Олена Єжівна

Олена Єжівна Хоруженко закінчила вісім класів ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у викл. Ю. І. Мойсяка, Львівське музичне училище – у викладачів Н. Я. Ігнатів та Л. В. Єфименко та ЛДК ім. М. Лисенка – у викл. Г. Й. Блажкевич. Від 2002 року працює на посаді концертмейстера на відділах: духових та ударних інструментів – у викл. О. К. Сербінського – гобой, П. О. Басараба – валторна, проф. Б. М. Олійника – ударні інструменти; відділі струнно-смичкових інструментів – у викл. Л. В. Оленича – альт; скрипки – у викладачів Г. І. Герасимів, Т. М. Луцик; народних інструментів – у проф. Л. К. Посікіри, у викладачів С. М. Флешар та О. Б. Ніколишин – бандура, – у викл. В. В. Войтовича – гітара. О.Є.Хоруженко опанувала різноманітний виконавський репертуар для скрипки, альта, гобою та бандури, котрий призвичаїв її до відчуття неповторної специфіки роботи в класі кожного з цих інструментів. На сцені піаністка випромінює той мистецький імпульс, котрий допомагає вибудовувати архітектоніку виконуваного твору в усій його красі. Олена Єжівна закохана у свою професію, любить учнів, сповнена сил та енергії для подальших творчих здобутків.

Дарморіс Георгій Михайлович

Дарморіс Георгій Михайлович

     Георгій Михайлович Дарморіс навчався у школі ім. С. Крушельницької – у викладачів Л. В. Голембо та Н. О. Ріпко, а також ЛДК ім. М. Лисенка – у класі проф. М. П. Тарнавецької. Після закінчення консерваторії працював в Управлінні Культури Львівської ОДА, а також займався концертною діяльністю. У 2013 році Г.М. Дарморіс повернувся до рідної Alma Mater як концертмейстер. Працює на відділі скрипки – у викладачів Т. М. Луцик, Р. І. Григорчука, у класі симфонічного диригування – у викл. Т. С. Лисенко, ударних інструментів – у проф. Б. М. Олійника. Піаніст- віртуоз одночасно займається виконавською творчістю – мистецтвом джазу.Георгій Михайлович Дарморіс виступав з джазовими оркестрами Польщі, Швеції, Німеччини, Ірландії та Фінляндії. Митця пов’язує довга творча співдружність з відомими польськими музикантами Тересою та Генриком Блажей, на запрошення котрих джазмен з успіхом виступав у численних концертах у найбільших містах Польщі.

Анастасія Романівна Чернявська навчалася у ЛССМШ ім. С. Крушельницької – у викл. Ю. І. Мойсяка та ЛНМА ім. М. Лисенка – у викл. Є. Ф. Єрміня. Працює концертмейстеркою у ЛССМШ ім. С. Крушельницької від 2008 року на відділі скрипки – у викладачів Р. І. Григорчука та М. О. Футорської. Брала участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Отримала Диплом «Кращого концертмейстера» за участь у Міжнародному конкурсі “Мистецтво ХХІ століття” (Київ-Ворзель, 2009 р.); брала участь у Міжнародному конкурсі «Таланти Європи» (Дольни Кубінь, Словаччина, 2010 р.) та Міжнародному конкурсі імені Євгенія Кокі (Кишинів, Молдова, 2011 р.).

     Ірина Василівна Новікова здобула музичну освіту у Львівському музичному училищі – у класі Л. Е. Мацуліс та О. Я. Туровської і ЛДК ім. М. Лисенка у класі О. Ф. Качевої. Концертмейстер із багатолітнім стажем. Довгі роки була концертмейстером у класі скрипки О. В. Цісарика, Л. О. Олексів, в класі альта – у викладача Д. М. Комонька та в класі вокалу – у викладача О. Я. Сидора. Як концертмейстер з учнями бере участь в національних та міжнародних творчих змаганнях. Зокрема, Міжнародному конкурсі виконавців на струнних інструментах “Talenty pro Evropu” (Дольни Кубінь, Словаччина, 2008 р.) з учнем-альтистом Р. Жарковським, який посів І місце.

     Концертмейстери (ілюстратори навчальних програм учнів фортепіанного відділу школи), котрі працюють у концертмейстерському класі та класі камерного ансамблю: О. М. Настюк (скрипка), З. І. Сороківський (скрипка), О. Д. Калюжна (вокал), М. Г. Дутка (альт). Концертмейстери, котрі працюють у симфонічному та камерному оркестрах школи: М. С. Наконечний (туба), О. М. Залізняк (валторна).